Hizmetlerimiz

-Body Shape / Roll Shape (Haftada 5000 kaloriye kadar yağ yakımı, incelme, sıkılaşma)

Bodyshape, ileri teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi ve eşsiz bir zayıflama ve incelme cihazıdır.
Rollshape, kan dolaşımını hızlandırarak, üstün rahatlama, ağrıları dindirme ve selülit giderici etkiler sunan ileri teknolojili bir masaj cihazıdır.

 

 

-Spinning

Spinning veya RPM, müzik eşliğinde ve grup halinde iç mekanda bisiklet egzersizi yapmaktır. Antrenör eşliğinde yapılan bu egzersizde amaç özellikle alt bedeni çalıştırmak ve kalp solunum direncini artırmaktır. Egzersiz seviyeleri, belli bir bisiklet parkurunun simülasyonuna göre ayarlanır. Bu spor, bisiklet ve doğa yürüyüşüne hazırlık yapan, aynı zamanda da kilo vermek isteyenler için çok etkilidir. Egzersizler, teknik hareket gerektirmez. Eklemler açısından herhangi bir zorlanma söz konusu değildir, bu nedenle sırtları hassas olanlar tarafından da yapılabilir.

-Kickboks

Kick boks, uzakdoğu sporlarının bir araya gelmesi sonucunda oluşturulmuş, güç ve tecrübeye dayanan yumruk ve tekme teknikleriyle iki rakip arasında ringde ve tatemide yapılan yarışma ve savunma sporudur.

 

 

-Zumba ve Step

Zumba dans ve fitness egzersizidir. Zumba kendi özel müzikleri ve zumbaya özel ritimleri olan ve zumba eğitmenleri tarafından hazırlanan kareografilerin eğitmen tarafından gruba yaptırılmasıyla uygulanır. Sınıf eğitmenin yaptıklarını yaparak egzersize eşlik eder.

Step aerobik; müzik eşliğinde yapılabilen ve tempolu açma germe hareketleri içeren bir tür spordur.

 

-Bire bir eğitmen

-Kişiye özel program

-Düzenli gelişim takibi

-Kişisel vücut analizi

-Vitamin Bar (sağlıklı yiyecek ve içecekler)

-Tam zamanlı temizlik personeli ile hijyenik ortam

-Soyunma odası ve duşlar

-Ücretsiz otopark

Son Yazılar